Українці тепер можуть переказувати гроші з-за кордону через картки Visa

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В Україні запустили новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з картки VISA будь-якого банку світу. Про це повідомляє пресслужба ПриватБанку.

«Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24», – зазначають у банку.

Цей сервіс розрахований насамперед для українців, які працюють за кордоном, фрилансерів, а також родичів і друзів клієнтів банку, які живуть за кордоном.

Новий сервіс також спрощує життя батькам іноземних студентів, які навчаються в Україні, кажуть у банку. Також через Приват24 іноземці, які живуть або приїхали в Україну, зможуть переказувати гроші українцям безпосередньо зі своїх карток VISA.

Надіслати переказ з іноземною картки VISA на картку ПриватБанку можна в доларах, євро або гривні через Інтернет-банк Приват24 або додаток Privat24 для Android. Щоб переказати гроші, необхідно знати лише номер картки отримувача. Безпеку операції гарантує технологія Verified by VISA.

Тариф за р2р-переказ з іноземних карток становить 3% від суми. Найближчим часом цей сервіс буде доступний і для iOS-версії Privat24.