Вівторок, 3 Серпня

Український католицький університет став найкращим приватним закладом вищої освіти України

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Інформаційний ресурс «Освіта.ua» представив рейтингу вищих навчальних закладів України 2020 року серед приватних вишів.

Зокрема, на першій сходинці – Український католицький університет у Львові. На третьому місці  Львівський торговельно-економічний університет. А п’ятим у рейтингу став Львівський медичний інститут, повідомляє Твоє Місто.

Додамо, що при складанні рейтингу використовували такі результати:

«ТОП-200 Україна» – для укладання рейтингу використовувалися відкриті дані прямих вимірів, виставлені на відкритих веб-ресурсах незалежних національних та міжнародних організацій і установ.

Рейтинг «Scopus» – результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його працівниками у наукових виданнях. У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша – кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості цитувань цих публікацій.

Рейтинг «Бал ЗНО на контракт» – рейтинг закладів вищої освіти за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів минулого року, яких зарахували до вишів на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт).

Share.