П’ятниця, 19 Липня

Український футболіст, який призупинив виступи за польський клуб і вступив до ЗСУ, загинув на війні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На війні з Росією загинув український футболіст Микола Жидков, який на початку листопада 2022 року залишив команду сьомої ліги Польщі, щоб приєднатися до лав ЗСУ.

Трагічну звістку у себе в Facebook повідомив польський клуб “Венгжанка”, за який виступав 22-річний українець, пише ТСН.

“Ми отримали дуже сумну новину. На війні за нашим східним кордоном загинув гравець клубу, який восени минулого року повернувся до України, щоб захистити свою родину, друзів та Батьківщину від російської агресії. Микола Жидков був дуже приємним, ввічливим та чуйним хлопцем. Не було людини, який би знав його і не співчував би йому.

Виходячи на поле, він до останнього подиху боровся за перемогу своєї команди, а коли справа дійшла до боротьби за свободу своєї країни, він пожертвував тим, що могла мати людина в такому юному віці – пожертвував власним життям. Тебе не вистачатиме, наш друже. Ніколи не забудемо”, – йдеться в повідомленні клубу.

Жидков переїхав до Польщі 2018-го, а за клуб сьомої ліги місцевого чемпіонату виступав від 2020-го до 2022 року. Після початку повномасштабного російського вторгнення він повернувся до України та пішов боронити батьківщину в лавах ЗСУ.