Неділя, 26 Вересня

Український лоукостер SkyUp запустить рейси з Києва до Львова

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Вартість квитка в один кінець – від 469 грн в один бік і 997 в обидві сторони.

Українська авіакомпанія SkyUp із 28 жовтня запустить рейси з Києва до Львова.

Відповідна інформація з’явилась у сервісі бронювання квитків авіакомпанії.

Рейси з Києва до Львова здійснюватимуться двічі на тиждень: щопонеділка о 10:00 та щоп’ятниці о 19:05. У зворотному напрямку Київ – Львів щопонеділка о 10:00 та щоп’ятниці о 21:05. Вартість квитка від 469 грн в один бік і 997 в обидва боки.

“З 28 жовтня ще один новий внутрішній рейс! Київ-Львів-Київ від 500 грн! Конкуренція – це важливо і єдиний шлях до чесної ціни та задоволення клієнта, себто кожного з нас”, – написав міністр інфраструктури Володимир Омелян у Facebook.

Нагадаємо, авіакомпанія SkyUp із 11 червня запустила рейси з Києва та Харкова до Парижа, а з 12 червня – з Києва до Ніцци.

Авіакомпанія SkyUp зареєстрована в Києві в 2016 році, а засновником є компанія “ACS-Україна” Тетяни Альби і Юрія Альби, яким також належить туроператор Join Up.

Як повідомлялося, український лоукостер компанія SkyUp Airliness розпочала польоти у травні 2018 року. Компанія неодноразово повідомляла про затримки або відміну рейсів. 25 травня 2019 року стало відомо, що Баришівський районний суд Київської області ухвалив рішення про призупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів повітряним транспортом ТОВ “Авіакомпанія Скайап” (SkyUp Airliness). У свою чергу, авіаперевізник у червні подав апеляцію до Апеляційного суду Київської області і наразі очікує рішення суду.

Як повідомляв Укрінформ, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив міністру інфраструктури Володимиру Омеляну розібратися в ситуації з рішенням суду щодо позбавлення ліцензії авіакомпанії SkyUp та забезпечити її роботу в правовому полі. Авіакомпанія продовжує працювати у звичайному режимі.

Державна авіаційна служба України 11 червня звернулася до Баришівського райсуду Київської області за роз’ясненням щодо рішення про зупинення дії ліцензії ТОВ “Авіакомпанія Скайап” (SkyUp Airlines).

Share.