Український курсант став найкращим іноземним випускником Королівської академії сухопутних військ у Британії

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Український курсант Військової академії Одеси Антон Совенко став найкращим іноземним випускником Королівської академії сухопутних військ Великої Британії в місті Сандгерст.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства оборони України й пресслужбі посольства Великої Британії в Україні у Facebook..

“Другий рік поспіль українські курсанти отримують особливі відзнаки Королівської академії сухопутних військ Великої Британії в м. Сандгерст. Цього року Антон Совенко з Військової академії в Одесі отримав відзнаку найкращого зарубіжного випускника за показниками військової, академічної і практичної підготовки”, – йдеться в повідомленні. Міноборони.

Також курсант представляв Королівську академію Сандгерст на міжнародних змаганнях із баскетболу та тренував команду з боксу, оскільки його рівень у цій спортивній дисципліні був високий.

У Міноборони привітали Антона із заслуженою відзнакою та побажали подальших успіхів.

“Від самого початку навчання він проявив себе як талановитий курсант, наполегливо працював над академічними дисциплінами, зокрема й у свій вільний час, аби не лише не відставати, а й перевершувати інших слухачів престижної британської академії, для яких англійська була рідною”, – повідомили у посольстві.

Відомо, що у 2019 році курсант Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Артем Бараненко отримав шаблю кращого зарубіжного випускника Королівської академії сухопутних військ Великої Британії в Сандгерсті.

Він став першим українцем, який удостоївся цієї високої відзнаки в стінах цього закладу. Королівська академія приймає слухачів з України з 1997 року.

Share.