Українець запустив сайт вакансій з віддаленою роботою

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Український підприємець Артур Оруджалієв запустив сайт вакансій з віддаленою роботою Reworker.net. Про це повідомив автор проекту Ain.ua.

На ньому зібрані пропозиції в самих різних сферах з єдиною умовою – робота тільки віддалена. Це може бути як повна зайнятість, так і підробіток (парт-тайм) або фріланс.

За словами Оруджаліева, ідею такого проекту він обмірковував більше року, а зараз з’явився час на реалізацію. Крім того, в поточних умовах питання пошуку віддаленої роботи особливо актуальний.

Розмістити вакансії може будь-хто – зараз це безкоштовно. В майбутньому автор планує запустити монетизацію через платні функції для роботодавців.

«Є розділ волонтери (поки майже порожній, на жаль), за допомогою якого є ідея залучити до роботи фондів і організацій людей, які готові допомагати їм часом і знаннями, а не грошима. Вірю, що це актуально і зараз, і в майбутньому», – пояснив засновник сайту.

Поки проект на початковій стадії, вкладення мінімальні – точної суми Артур не розкриває. Подальші доробки будуть залежати від реакції ринку і попиту з боку роботодавців та шукачів. Але, за його словами, вже є список ідей, що будуть реалізовувати на Reworker в найближчому майбутньому.

Share.