Україна ввійшла у п’ятірку країн із найдешевшим мобільним інтернетом

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Україна ввійшла у п’ятірку країн із найдешевшим мобільним інтернетом у всьому світі. Дослідження провели з 228 країнами. Про це йдеться в результаті дослідження британського ресурсу про телекомунікації cable.co.uk.

Якщо мова іде про взагалі найдешевший мобільний інтернет у світі, то його це є Індія. Один гігабайт обходиться в середньому у 0,09 дол (9 центів). Можна  придбати тарифний план, де 1 ГБ вартує лише 0,02 дол (2 центи). На другому місці — Ізраїль із середньою вартістю за 1 ГБ — 0,11 дол. Далі за рейтингом Киргизстан (0,21 дол.) та Італія, що може похвалитися найдешевшим мобільним інтернетом у Європі, — лише 0,43 дол.

«Україна посідає 5 місце, оскільки середня вартість мобільного інтернету в нашій державі становить 0,46 доларів (приблизно 12,50 грн)», – йдеться у повідомленні.

«Усі ці країни мають чудову волоконно-оптичну широкосмугову інфраструктуру (Італія, Індія, Україна, Ізраїль)», – ідеться в дослідженні.

У той самий час, найдорожчий гігабайт мобільного інтернету зафіксували на острові Святої Єлени, що у Великій Британії. Середня вартість тут становить 52,5 дол. Серед найдорожчих також автономні заморські території Об’єднаного Королівства Великої Британії Фолклендські острови (40,41 дол.), Республіка Науру (30,47 дол.), Бермудські острови (28,75 дол.) і Республіка Сан-Томе і Принсіпі (28,26 дол.).