Понеділок, 4 Грудня

Україна має стратегію щодо деокупації всього півдня, жодних “хнр” не буде, – Подоляк

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що керівництво України має чітку стратегію щодо деокупації південних регіонів країни, які тимчасово захопили російські окупанти.

За його словами, ні про які так звані “народні республіки” не може бути й мови.

Також він запевнив, що президент має всю оперативну інформацію про те, що відбувається на півдні України. Про це Подоляк розповів у коментарі УП.

За словами Подоляка, насамперед необхідно покладатися на Збройні сили України. Крім того, абсолютна більшість жителів тимчасово окупованих територій налаштована проукраїнськи і виступає проти російської окупації.

“Можете навіть не сумніватися в тому, що держава має стратегію щодо деокупації всіх міст і сіл півдня України. По-перше, армія. Коротко і ясно. По-друге, понад 90% простих людей на окупованих територіях чітко заявляють про свою проукраїнську позицію, тому не буде жодної заморозки конфлікту, не буде навіть тимчасової окупації, не буде жодних фейкових “хнр” або чогось подібного. Буде тільки Херсонська область України”, – сказав Подоляк.

Крім того, він наголосив, що держава не забула про людей, які перебувають під тимчасовою окупацією, а в Офісі президента мають повну оперативну інформацію про те, що відбувається на Херсонщині. Подоляк зазначив, що українці активно протистоять спробам російських окупантів провести фейкові референдуми та створити в окупованих населених пунктах русскій мір.

Зазначимо, напередодні у Великокопанівській громаді Херсонської області невідомі патріоти зняли прапор Російської Федерації. Окупанти пообіцяли помститися місцевим жителям терором.

Нагадаємо, у тимчасово окупованому Генічеську загарбники розпочали встановлення пам’ятника вождеві світового пролетаріату та ідеологу Жовтневої революції Володимиру Леніну. Місцеві жителі одразу вказали, що пам’ятник не простоїть навіть до визволення міста від російських окупантів, а деякі прогнозують, що його не стане вже найближчої ночі.

Водночас рашисти задумали провести референдум щодо створення хнр. І активно ведуть ворожу пропаганду серед херсонців.