Субота, 18 Вересня

Угорщина заборонила в’їзд українцям з 15 липня

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Угорщина з 15 липня запроваджує нові обмеження на своїх кордонах. Зокрема, українцям заборонять в’їзд до Угорщини.

Керівник адміністрації прем’єр-міністра країни Гергей Гуляш пояснив, що метою обмежень є недопущення носіїв вірусу всередину Угорщини, передає ZAXID.NET.

До  «червоного списку» країн, громадянам яких заборонено в’їжджати до Угорщини, потрапили також Албанія та Чорногорія.

Згідно з новими правилами, також на кордонах будуть перевіряти стан здоров’я громадян Угорщини, котрі повертаються з України та інших країн, внесених до «жовтого» і «червоного» списків. Навіть якщо вони не є інфікованими, їм все одно доведеться відбути 14 днів на карантині. Самоізоляції можна уникнути, якщо громадянин може показати два негативні тести на коронавірус, зроблені в останні п’ять днів.

Такі ж правила стосуються й іноземців, які прибувають до Угорщини з країн «жовтого списку». До нього належать, серед інших країн, Сербія, Португалія, Румунія, Швеція та Великобританія. Від обмежень звільнено транзитних мандрівників, працівників транспортної галузі та ділових людей, які їдуть у відрядження, хоча їхній стан здоров’я також будуть перевіряти.

Угорщина скасувала більшість карантинних обмежень у травні та відкрила кордони з державами ЄС. Українці могли в’їжджати до Угорщини для транзитного проїзду або лише вглиб країни на 30 км на 24 години.

Share.