Понеділок, 4 Грудня

Удари по Львівщині: Львів повністю знеструмлений, припинена подача тепла і води

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У середу, 23 листопада, росіяни знову масовано обстріляли регіони України. Весь Львів та область залишилися знеструмленими. Через це виникли проблеми з мобільним зв’язком, подачею води та тепла. Міський голова Львова заявив про перехід на роботу дизель-генераторів.

Повітряну тривогу на Львівщині оголосили о 13:10. В цей же час тривога була оголошена у всіх регіонах України.

Близько 14:20 у Львові та у деяких населених пунктах області зникло світло. Тоді ж міський голова Львова Андрій Садовий закликав всіх залишатись в укриттях.

«Все місто – без світла. Чекаємо додаткову інформацію від енергетиків. Можуть бути перебої з водопостачанням», – повідомив Андрій Садовий.

Також мер додав, що через відсутність електроенергії тимчасово призупинено подачу опалення і води місто переходить на роботу дизель-генераторів. У Львові не курсує електротранспорт.

Як повідомив голова ЛОВА Максим Козицький, два ракетних удари по електропідстанції у Львівській області.

Яворівський, Львівський та Червоноградський райони без електроенергії.

Через ракетний удар по енергетичному об’єкті в області застосовують екстрені відключення електроенергії. Графіки планових відключень не діють.

Нагадаємо, востаннє Львівщину обстрілювали 15 листопада. Того дня був наймасштабніший обстріл всієї України, під час якого було пошкоджено енергетичні підприємства. Із понад 90 ракет 73 знешкодили сили ППО. На Львівську область ворог випустив понад 10 ракет. У місті та у передмісті пошкоджені три енергетичні об’єкти, внаслідок чого місто та область залишились без світла, з’явилися проблеми з водопостачанням та мобільним зв’язком.