П’ятниця, 19 Серпня

Uber Eats покине Україну до 3 червня

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Міжнародний сервіс з доставки їжі Uber Eats прийняв рішення покинути український ринок та припинити діяльність ще в 6 країнах. Про це повідомили у пресслужбі компанії.

“Після тривалої співпраці з місцевими ресторанами для здійснення зручної й надійної доставки їжі ми прийняли непросте рішення припинити роботу сервісу Uber Eats в Україні з середи, 3 червня”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомили Ain.ua в компанії, рішення припинити роботу сервісу в нашій країні прийняли, виходячи з бізнес-показників Uber Eats на ринку доставки їжі. «Як глобальний гравець, ми повинні розумно оцінювати відповідність продукту ринку і те, як ми розподіляємо ресурси по всьому світу», – наголошується в коментарі компанії.

Заощаджені завдяки закриттю сервісу в Україні ресурси перенаправляють на інші ринки в Європі і по всьому світу, де Uber Eats зростає швидше.

У компанії зазначили, що дуже засмучені через припинення роботи Uber Eats в Україні, проте планують й надалі пропонувати поїздки з Uber.

“Наразі ми передусім прагнемо зменшити можливі негативні наслідки цього рішення для наших дорогоцінних працівників, ресторанів- і кур’єрів-партнерів, а також клієнтів, які нас підтримували”, – підкреслили у прес-службі.

Користуючись нагодою, у компанії подякували всій спільноті Uber Eats в Україні – від партнерів до замовників їжі – за підтримку.

Компанія припиняє свою діяльність й у Чехії, Румунії, Єгипті, Гондурасі, Саудівській Аравії та Уругваї.

У повідомленні партнерам йдеться, що кур’єри, які здійснили хоча б одну доставку з 1 по 30 квітня, отримають компенсаційні виплати.  Партнери також зможуть отримати компенсацію за спеціальний одяг з логотипом Uber Eats, який вони закуповували для своїх кур’єрів. У той же час компанія Uber залишає за собою право на збір грошей, які партнери могли заборгувати компанії і афільованим партнерам.

Нагадаємо, на початку 2019 року в Україні з’явилася служба доставки Uber Eats. У Львові сервіс розпочав роботу в жовтні 2019 року. Згодом вони поширились в інших українських містах.

Share.