П’ятниця, 2 Грудня

У Зимній Воді біля Львова відкрили сучасний сервісний центр МВС

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

6 жовтня біля Львова відбулось відкриття нового сервісного центру МВС. Це перший такий центр у с. Зимна Вода і дев’ятий у Львівській області. Скористатись послугами зможуть не лише жителі Зимною Води, але й львів’яни та мешканці інших навколишніх пунктів.

Серед основних послуг сервісного центру: реєстрація та перереєстрації авто, заміна та видавання посвідчень водія, замовлення та видавання довідки про відсутність судимостей. Також це можливість скласти іспити на право керування транспортним засобом.

Записатись у чергу можна електронно через особистий кабінет водія. При цьому користувач може обрати зручний для нього день та час.

Також під час відкриття презентували «зелені» номерні знаки, які впроваджуються для особистих електромобілів, електромобілів-таксі, електробусів та інших типів електричного транспорту.

«Радий бути сьогодні на відкритті ще одного сучасного сервісного простору із надання послуг мешканцям області. Важливо, що близьке його розташування до Львова дозволить надавати послуги не лише водіям-мешканцям Зимної Води, навколишніх населених пунктів, а й буде комфортним для львів’ян. Сьогодні суспільство рухається із шаленим темпом і швидкі, якісні та комфортні послуги є одним із його вимог, відтак наших завдань. Сьогодні сервісні центри МВС – це не лише сучасні технології, кваліфікований кадровий склад, а й сучасна інфраструктура європейських стандартів, нова інформаційна система, зручні умови для очікування дітей та батьків»,- зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик..

Сервісний центр МВС у с. Зимна Вода працює за адресою: вул. Городоцька, 16.

Нагадаємо, недавно у Зимній Воді відкрили новий дитячий садок.