У високогір’ї Карпат вирує заметіль (відео)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

В Івано-Франківській області у високогір’ї Карпат через мороз та заметіль видимість сягає максимум 30 м. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє Чорногірський гірський пошуково-рятувальний загін, пише Zaxid.net.

«Станом на 8:00 29.10.2017 на горі Піп Іван Чорногірський хмарно, видимість до 30 метрів. Вітер південно-західний 26 м/с., температура навколишнього середовища – 6 С», – повідомив Чорногірський пошуково-рятувальний загін.

Відео заметілі на своїй сторінці показав Василь Фіцак – рятувальник на горі Піп Іван.

Також, як пише «Курс», на горі Піп Іван при рятувальному пості обладнано приміщення, в якому можна перечекати ускладнені метеорологічні умови.

Це приміщення не є туристичним притулком, а радше укриттям на випадок різного роду ситуацій, що можуть виникнути під час сходжень на гору. Воно не опалюється і складається з двох кімнат. В першій кімнаті по периметру стін встановлено лави та стіл. В другій кімнаті обладнано двоярусні дерев’яні нари на шість осіб.

Також про заметіль у Карпатах повідомив львівський журналіст та радіоведучий Андрій Великій, який опублікував у Facebook світлини з онлайн-камер у Славському.

Share.