Середа, 29 Листопада

У Винниках співали гімн, дізнавшись, що до них не повезуть українців з Китаю

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Працівники військового госпіталю у Винниках біля Львова зраділи звістці про те, що евакуйованих із китайського міста Ухань громадян України розмістять на карантин не в їхньому закладі. Про це повідомив у твітері Цензор.НЕТ вчора, 20 лютого.

На оприлюдненому відеозаписі кореспондента НТН з медзакладу видно, що лікарі та персонал співають національний гімн.

“Після того, як співробітникам госпіталю у Винниках Львівської області повідомили, що гостей з Уханя не буде, вони заспівали гімн України”, – підписано ролик.

Вчора у госпіталі інвалідів і репресованих у Винниках, після того як чиновник від департаменту охорони здоровя Андрій Васько повідомив, що евакуація відміняється і всі можуть повернутися на свої лікарняні і робочі місця, і що співгромадян з Китаю не везтимуть в цей заклад, медики і пацієнти з полегшенням зітхнули і відзначили це співом гімну України…П.с. Шановні дрібні злодії, якшо ви стягуєте моє відео з моєї сторінки, то вказуйте автора. Це відео зняте мною на мій телефон.

Gepostet von Віка Балицька am Donnerstag, 20. Februar 2020

Нагадаємо, протягом 19 числа на території Львівського обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих імені Юрія Липи відбувався протест. Таку реакцію людей спричинив раптовий наказ виписати усіх пацієнтів установи, який медики отримали вранці.

Після початку акції на території госпіталю у департаменті охорони здоров’я ЛОДА пояснили вказівку виписати пацієнтів симуляційними навчаннями.

Після обіду пацієнти почали повертатися до палат, проте люди з-під стін шпиталю не розійшлися. Вони пояснювали, що побоюються небезпечного вірусу, тому не хочуть, аби карантинна зона була у винниківському госпіталі.  Ввечері протестувальники принесли дрова та вже облаштували пункти обігріву біля розкладених шин, принесли стільці.