Понеділок, 14 Червня

У Вроцлаві відновили випуск новин українською мовою

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Вроцлаві відновили випуск новин на місцевому телеканалі українською мовою. Новини українською можна буде побачити на телеканалі TVP3 Вроцлав.

Як повідомляє InPoland.net.pl з посиланням на телеканал TVP3 Вроцлав, про події Нижньої Сілезії рідною мовою українці змогли побачити у неділю, о 16:10. Програма передбачена для громадян України, які проживають у Вроцлаві та Нижній Сілезії.

У першому випуску героями стали директорка Кінофестивалю «Україна!» Беата Бєронська-Лях та голова Об’єднання українців у Польщі Петро Тима.

В ефірі програма транслювалась українською мовою. Субтитрами подавався польський переклад.

Теленовини українською мовою раніше вже транслювалися на регіональному державному каналі TVP3 Вроцлав. Через пандемію коронавірусу вихід нових випусків був призупинений на півроку.

Цікаво, що до пандемії у трьох вроцлавських кінотеатрах сеанси йшли з українським дубляжем, а українські книжки (і дорослі, й дитячі) є у 40 відділеннях міської бібліотеки. І звичайно, вже нікого не дивує, що автомати з продажу квитків на транспортних зупинках Вроцлава (як, втім, і у багатьох інших польських містах) мають опцію української мови.

Share.