У Варшаві вважають невипадковим ракетний удар по Львівщині під час візиту Рау

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Завдання росією ракетного удару по Червоноградському районі Львівської області, поблизу кордону з Польщею, у день візиту до Києва глави МЗС РП Збігнєва Рау є невипадковим.

Таку думку в ефірі Польського радіо висловив заступник міністра закордонних справ Польщі Павел Яблонський, передає Укрінформ.

«Думаю, що обстріл (Червоноградського району – ред.) під час цього візиту не є зовсім випадковим», – сказав Яблонський.

Дипломат зауважив, що росія від початку повномасштабної війни атакує різні цілі в Україні, велика частина яких є цивільними об’єктами. Крім того, за його словами, арсенали високоточної зброї росії вичерпуються.

«Відтак, росія змушена вести цю війну методами неточних обстрілів, що часто відбувається коштом цивільних об’єктів. Вони (росія – ред.) повністю усвідомлюють, що ударів можуть завдавати по цивільних об’єктах, і йдуть на це»,- наголосив польський дипломат.

Він звернув увагу на те, що обстріл Львівської області відбувся під час візиту міністра закордонних справ Рау в Україну. За словами Яблонського, глава польської дипломатії під час візиту вкотре підкреслив послідовність політики Варшави щодо підтримки України і мобілізації міжнародної спільноти для надання допомоги Києву.