Середа, 28 Вересня

У Туреччині командири “Азову” житимуть у приватному будинку “деякий проміжок часу”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Українські військові командири, яких звільнили з російського полону, будуть проживати у Туреччині у приватному будинку “деякий проміжок часу”. Про це на брифінгу, за результатами обміну 21 вересня, повідомив керівник ГУР МОУ Кирил Буданов.

На питання, в яких умовах українські захисники перебуватимуть в Туреччині до кінця війни, Буданов відповів, що українські командири будуть в Туреччині “певний проміжок часу” і згодом з’являться у публічному просторі і самі повідомлять про свої умови проживання.

При цьому, голова ГУР додав, що захисники житимуть у приватному будинку у хороших умовах.

Військові командири не знали, що їдуть на обмін. Окупанти тримали їх в одиночних камерах.

Буданов додав, що захисники з “Азову” піддавались тортурам. Він заявив, що великий відсоток тих, хто був в Оленівці, піддавався жорстоким тортурам окупантів.

Керівник ОП Андрій Єрмак наголосив, що президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган особисто гарантував Володимиру Зеленському захист і безпеку українських командирів.

Нагадаємо, 21 вересня в рамках обміну з російськими окупантами вдалося звільнити 215 українських захисників.

Серед звільнених також прикордонники, поліцейські, моряки, нацгвардійці, ТРошники, митники, цивільні. Зокрема, Денис Прокопенко “Редіс”, Сергій Волинський “Волина”, Святослав Паламар, Денис Шлега, Олег Хоменко – командири з “Азовсталі”. Крім того, серед звільнених “азовці” Микола Кущ (Фрост) і Костянтин Нікітенко (Фокс), яких окупанти хотіли стратити.

5-ро командирів “Азова” перебувають в Туреччині під особистими гарантіями захисту і безпеки Ердогана.

росії повернули – Віктора Медведчука і 55 російських окупантів.

Share.