Вівторок, 9 Серпня

У центрі Львова зaгинув робітник після падіння з риштування

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

На площі Галицькій під час реставрації балкону в будинку №7, з верхівки риштування впав робітник. Це сталося близько 10:30 у четвер, 27 серпня. Медики, які приїхали на виклик через 20 хвилин, не змогли врятувати життя чоловіка.

Як повідомляє ZAXID.NET, робітникові 59 років. Чоловік впав з верхівки риштування, висотою приблизно 10 метрів.

За словами поліцейського Миколи Зіньківа, робітник отримав важку травму голови, так як впав на тротуар. «От чоловік зараз в машині швидкої, там лікарі його рятують. Наразі там все досить погано», – додав патрульний.

Окрім поліції та медиків, на місці трагедії є також керівник потерпілого робітника. Директора фірми, де працює робітник, звати Ярослав, але через емоції він не захотів офіційно коментувати та називати свого прізвища. Чоловік здивований, адже потерпілий працював у їхній фірмі багато років і завжди користувався страхуванням, однак сьогодні чомусь був без нього.

Відомо, що потерпілий є працівником будівельної фірми ТзОВ «Львів-реставрація», яка зараз проводить реставрацію балконів за замовлення міського управління охорони історичного середовища.

Заступник міського голови Андрій Москаленко у своєму Facebook о 11:40 написав, що травми, які отримав робітник були не сумісні з життям. Чоловік помep в машині швидкої допомоги.

Share.