Неділя, 19 Вересня

У Центрі Довженка розпочинаються кінопокази мовою оригіналу

Pinterest LinkedIn Tumblr +

З 5 березня у Центрі Довженка можна буде приємно провести час та отримати задоволення від перегляду фільму мовою оригіналу.

Щочетверга, о 19:00 годині, у Концерній залі транслюватимуть відомі та популярні кінострічки з автентичною озвучкою та живою грою акторів.

«Такі кінопокази є дуже хорошою практикою та мотивацією до засвоєння мов. Ми запрошуємо всіх охочих до нас, у Центр Довженка, на перегляди цих фільмів та приємне проведення часу», — зазначила директорка Центру Довженка Марта Іванишин.

Першим фільмом буде «Той, що біжить по лезу» англійського режисера Рідлі Скотта. Стрічка знята у 1981 році за мотивами науково-фантастичного роману Філіпа Діка «Чи мріють андроїди про електричних овець?». Головні ролі у ній виконали Гаррісон Форд, Шон Янг, Рутгер Гауер та інші.

До слова, зараз у центрі Довженка, крім кінопоказів, відбувається чимало концертів, майстер-класів та зустрічей.

«Центр Довженка», як культурна візитівка Львова, формує творчий простір у Львові, об’єднуючи навколо себе мистецьке середовище міста. Це культурно-освітній центр із кінозалою, концертною залою, приміщеннями для дитячих гуртків та коворкнгу.

Додамо, що майже 30 років у цій будівлі був кіноцентр, що підпорядковувався Сихівській районній адміністрації. У 2017 році його передали управлінню культури, після чого будівлю почали перетворювати на культурний центр для сихівчан.

Раніше тут замість червоно-синьої вивіски «КіноПалац» на фасаді будівлі встановили сині літери з офіційною назвою Центру.

Адреса: Львів, просп. Червоної Калини, 81.

Share.