Понеділок, 20 Вересня

У Трускавці зафіксували всеукраїнський рекорд з приготування пасок

Pinterest LinkedIn Tumblr +

16 квітня у Трускавці зафіксували новий всеукраїнський рекорд. Представники Книги рекордів України на чолі з генеральним директором цієї організації Ганною Крисюк підтвердили, що саме у Трускавці  виготовлена найбільша кількість пасочок дитячими руками.

Про це повідомляє пресслужба Трукавецької міськради, передає Твоє Місто.

Ініціаторкою та авторкою рекорду є 12-річна киянка Анастасія Євдоченко, яка карантин проводить з батьком у Трускавці. Вона виступила з ідеєю напекти багато пасок, щоб на Великдень їх отримала кожна потребуюча людина.

Так, паски відвезуть не лише до трускавецьких осель. Святкову великодню випічку скуштують і вихованці дрогобицьких та бориславських інтернатів, діти з Дрогобицького добровільного товариства дітей-інвалідів «Надія».

Додамо, що місцеві меценати винайняли мікроавтобус та легкові автомобілі, щоб розвезти паски потребуючим. Допомагають роздавати паски і соціальні служби Трускавця: міський центр соціальних служб у справах сім`ї, молоді та спорту, територіальний центр соціального обслуговування, відділ у справах сім`ї, молоді та спорту, служба у справах дітей.

Share.