Субота, 18 Вересня

У трьох парках Львова можуть дозволити влаштовувати пікніки

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У парках заборонено розводити багаття та смажити шашлик, але у міськраді думають, як передбачити місця для барбекю.

Про це Tvoemisto.tv розповіла керівниця управління екології та природних ресурсів ЛМР Олександра Сладкова.

«За правилами багаття у парках розпалювати не можна і на Знесінні теж. Але я вважаю, що ця традиція шашликів і багать нікуди не дінеться. Я б виділяла в парках окремі місця під вогнища», – каже Сладкова.

Вона вважає, що доцільно було б зонувати парки таким чином, щоб були. зони барбекю.

«Вогнища із дров, які позбирали на землі, є не бажаними. Було б добре, якби камінням обкладали місця, в яких це можна зробити. Ідеально було б, якби люди привозили одноразові мангали, як за кордоном», – розповіла посадовиця.

Управління готує конкурси на три парки, в яких хоче прописати одним із завдань – передбачати місця під барбекю. Йдеться про «Горіховий гай», парк Архангела Михаїла біля автовокзалу на Стрийській і парк між Рясним-1 та Рясним-2.

«У всіх трьох ми думаємо над тим, де можна зробити такі місця для пікніків», – сказала Сладкова.

На питання, чи планують облаштовувати такі спеціально відведені зони в інших парках, посадовиця сказала, що директори парків впродовж двох тижнів мають підготувати карти стихійних вогнищ, які організовують львів’яни.

«У вівторок я мала зустріч зі всіма директорами парків і попросила зробити карту, де які вогнища розводять. Ці карти вони мають подати впродовж двох тижнів. Тоді ми будемо знати, скільки місць таких є. де вони знаходяться і будемо думати, які можна буде легалізувати і належно облаштувати, а які нам загрожують», – підсумувала Сладкова.

Share.