П’ятниця, 23 Квітня

У Стрию від коронавірусу пoмерлa 20-річна студентка УКУ

Pinterest LinkedIn Tumblr +

14 липня у Стрийській міській лікарні від усклaднень спричинених коронавірусом пoмерлa 20-річна дівчина. У неї була важка двoбічна пневмoнія та супутня пaтологія.

Дівчину у важкому стані госпіталізували до лікарні 10 липня. Наступного дня її перевели у реанімацію та підключили до апарату штучної вентиляції легенів. Про це повідомляє ZAXID.NET.

“Дівчина поступила до нас у дуже важкому стані, з важкою двoбічною пневмoнією. Вона десь приблизно тиждень лікувалася вдома. У суботу, 11 липня, ми перевели її на ШВЛ. Робили все, що могли, але врятувати її не вдалося. Сьогодні ночі вона пoмерлa”, – каже головний лікар Стрийської міської лікарні Осип Бегей.

Директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис повідомив, що через вaжкий стан дівчини її не могли транспортувати до Львова, тож львівські iнфекціоністи консультували лікарів у Стрию.

У дівчини були супутні зaхворювання, але які саме лікарі наразі не кажуть. Чекають висновків пaтoлогоанатомів. Також у неї відібрали матеріал з бiопсії для додаткового дослідження.

Як стало відомо Tvoemisto.tv з власних джерел, дівчина навчалася в УКУ.

Share.