У США прикордонник попросив Тоню Матвієнко заспівати у аеропорту

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Українська співачка Тоня Матвієнко виступила в американському аеропорту, щоб довести, що вона співачка, і зірвала оплески. Про це мовить РБК-Україна.

Інцидент стався в суботу, 6 жовтня, коли Тоня Матвієнко прилетіла в Пассейк, штат Нью-Джерсі, щоб дати великий концерт для діаспори в рамках проекту “Львівська кава у Пассейку“.

В цьому місті знаходиться великий український центр, існує спілка української молоді, українська церква, школа Святого Миколая і навіть власний футбольний клуб “Карпати”.


Під час проходження контролю представник прикордонної служби запитав Матвієнко про мету її візиту і рід діяльності. Вона відповіла, що українська співачка і прибула для концерту.

Прикордонник засумнівався і попросив її заспівати для доказу. Тоня Матвієнко не розгубилася і виконала уривок з пісні своєї матері, легендарної співачки Ніни Матвієнко “Ой, летіли дикі гуси”.

Виступ Тоні Матвієнко так вразив працівника прикордонної служби, що він покликав колегу і попросив артистку заспівати ще раз, на біс.

Другий імпровізований виступ Тоні Матвієнко в американському аеропорту зірвав гучні оплески. Артистка пізніше зізналася, що не може визначитися, де їй аплодували сильніше – під час виступу на сцені або під час виступу перед американськими прикордонниками.

Share.