Четвер, 29 Вересня

У списку партії «Варта» до Стрийської міськради виявили прихильницю дружби з Росією

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Кандидатка в депутати до міськради Стрия від партії «Варта» під №9 Олена Гуршалова під час війни з Росією оприлюднила фотосесію на Красній площі та у футболці з Володимиром Путіном, а у своїх дописах виявляла прихильність до держави-агресора.

Про цей факт днями повідомив політолог Олександр Антонюк у групі «Реальна політика» у Фейсбуці, повідомляє ZAXID.NET.

Ще у 2018 році у стрийських групах з’явилися скріншоти фотосесії 40-річної місцевої візажистки та перукарки Олени Гуршалової на Красній площі у Москві та у футболці з зображенням Володимира Путіна та написом «Своих не бросаем».

За даними дописувачів, фото зроблені у час війни Росії проти України. Така поведінка стриянки викликала активне обговорення та обурення у соцмережах. Окрім того, у своїх дописах жінка не приховувала, що є прихильницею дружніх відносин Росією та вказувала на спільну історію двох народів.

фото zaxid.net

фото zaxid.net

фото zaxid.net

фото zaxid.net

«В нас багато родини в Росії і через політику я маю їх ненавидіти, бо вони росіяни?! Чи забути минуле, історію, яку перекручують на свій лад кому попало?! Наші прадіди гинули за мир, а ми тепер їх паплюжим і все, що вони для нас зробили», – йдеться в одному з дописів Олени Гуршалової.

Після розголосу у соцмережах з’явилася офіційна заява партії «Варта» про те, що погляди кандидатки в депутати Стрия Олени Гуршалової на стосунки з Росією суперечать ідеології партії.

«Однозначно, у нашій команді немає місця людям, які підтримують РФ та не розділяють чіткої і категоричної позиції «Варти»: Росія – це ворог!», – йдеться у заяві.

Подальшу долю кандидатки розглянуть на засіданні ради партії найближчим часом.

Share.