У сквері «Благовіщення» хочуть облаштувати сухий фонтан

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У сквері «Благовіщення» хочуть облаштувати сухий фонтан, на зразок пл. Митної, та продумати можливість облаштування біля церкви пісочниці та гойдалок для дітей.

За словами пресслужби ЛМР, міський голова Львова Андрій Садовий оглянув громадський простір біля храму Благовіщення Пресвятої Богородиці, що на вул. Пасічна, 83 та запропонував облаштувати там сухий фонтан.

Сухий фонтан на пл. Митна

«На цьому просторі варто зробити фонтан. Це б дійсно дало поштовх для ще більшого наповнення цієї території мешканцями. Тому треба запроектувати облаштування фонтану. Цього року ми робимо три фонтани. — біля Оперного, на пл. Двірцевій і на початку вул. Князя Романа. Можна тут зробити такий сухий фонтан, як на пл. Митній», — запропонував Садовий.

Також стало відомо, що ідею облаштування фонтана підтримав і настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці отець Петро Рак.

Зазначається, що упродовж останніх трьох років у сквері «Благовіщення» відбувалися ремонтні роботи на замовлення ЛКП «Зелений Львів».

Фото ЛМР

У 2018−2019 роках було проведено реконструкцію скверу. Зокрема, постелено 1405,4 мбруківки, облаштовано 2500 м2 газону, встановлено 22 лавки і 20 смітників, та облаштовано нове освітлення, встановивши 15 світильників. Також проведено облаштування огорожі.

Цього року було висаджено 50 шт магнолії кущової, 11 шт тюльпанового дерева, 2 шт ялини. Вартість саджанців 114 700 грн.

Загалом вартість усіх робіт, з вуличними меблями і озелененням, становить 2 млн 28 тис грн.

Share.