У сквері біля Собору Святого Юра завершують облаштування дитячого майданчика

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У сквері біля Собору Святого Юра завершують облаштування дитячого майданчика. За інформацією голови Галицької районної адміністрації Андрія Зозулі, є влаштоване резинове покриття, окремі елементи майданчика, земляні пагорби, встановлене освітлення. Про це йдеться на сайті міськради.

Дитячий майданчик

«У сквері біля Собору Святого Юра завершуємо облаштування дитячого майданчика. Станом на сьогодні є влаштоване резинове покриття, окремі елементи майданчика, земляні пагорби, встановлене освітлення. Ще потрібно 2 тижні для встановлення усіх елементів майданчика. Варто зауважити, що цей проект є нестандартний, всі елементи є індивідуального виготовлення», — розповів голова Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля.

Дитячий майданчик

Ще потрібно 2 тижні для встановлення усіх елементів майданчика.

Нагадаємо, вартість робіт відповідно до проекту — 1 млн. 250 тис. грн. Кошти на роботи виділені з бюджету розвитку Львова.

Дитячий майданчик

Координатори ГО «Батьки в дії» задоволені проектом-переможцем, адже тут враховані їхні пропозиції.

«Цей проект був переможцем громадського бюджету минулого року, але так склались обставини, що він реалізовується тільки зараз. Коли ми подавали цю ідею, ми хотіли зробити щось для Львова нове, унікальне. Це буде перший майданчик у Львові з елементами геопластики. Проект реалізовувався довго, бо у міста ще нема досвіду реалізації таких проектів, але те, що ми бачимо, нам подобається. Тут діти зможуть реалізовувати свою внутрішню потребу до пізнання та фізичного розвитку. Він точно буде відрізнятися від тих 600 майданчиків, які вже є у Львові, тому віримо, що діти захочуть тут гратися», – розповіла координатор проектів ГО «Батьки в дії» Мар’яна Кузько.

Дитячий майданчик

Дитячий майданчик у сквері біля Собору Святого Юра © city-adm.lviv.ua

*Фото прес-служби ЛМР

Share.