Понеділок, 15 Серпня

У ще невідкритій “Пончкарні Томі” виявили порушення у розміщенні вивіски

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Недавно в мережі з’явились фотографії нового закладу у Львові з незвичною назвою, що викликало хвилю обговорень. Ще не відкрита пончкарня вже отримала попередження від міської мерії через незаконну вивіску. Про це інформує VG Львів.

Новий заклад “Пончкарня Томі” має з’явитися на проспекті Свободи.

Фото: VG Львів

Судячи з реклами з чотирма симпатичними молодими дівчатами з пишними пончиками, якщо ви обожнюєте щойно спечені пончики (не плутати зі вчорашніми розігрітими), то вам сюди.

Фото: VG Львів

Проте, у мерії рекламу не оцінили. На дверях вже приклеїли попередження про необхідність демонтажу.

«Попередження! Вами порушено частину ч.1 ст. 16 ЗУ «Про рекламу», а саме: «самовільно розміщено конструкцію зовнішньої реклами». Просимо Вас самовільно демонтувати розміщену конструкцію в термін до 11.09.2020 року! У разі невиконання вимоги, рекламна конструкція буде примусово демонтована УП «Адміністративно-технічне управління», – йдеться у тексті.

Фото: VG Львів

До речі, кому цікаво, польською перекладається як pączkarnia. У Польщі є навіть популярна мережа закладів Stara Pączkarnia, де готують свіжі пончикові страви. Серед деяких українців слово “пончкарня” видається кумедним, судячи з коментарів у мережі.

Загалом, порядок встановлення рекламоносіїв у м. Львові регламентується «Правилами розміщення зовнішньої реклами у м. Львові», затвердженими рішенням виконкому Львівської міської ради від 21.05.2010 р. № 569. Згідно з цими правилами дозвіл на розміщення реклами видає виконавчий комітет ЛМР.

Рішенням ЛМР № 1025 від 11.11.2016 року вивіску також треба погоджувати на робочій групі, аби отримати паспорт малої архітектурної форми. Правила у Львові створили одні для всіх – і для великого бізнесу, і для малого, в центрі міста і на околицях. У мерії вважають, що таким чином дбають про візуальне обличчя Львова. 

Контролем за розміщенням реклами займається Комунальне підприємство «Адміністративно-технічне управління», працівники якого стежать за дотриманням правил, якщо є порушення – проводять демонтаж самовільно встановленої рекламної конструкції.

Share.