У РНБО попередили про ймовірність дистанційного навчання з 1 вересня

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Секретар РНБО Олексій Данілов припускає, що школам у новому навчальному році більшості українських шкіл доведеться продовжити дистанційне навчання.

Про це він сказав на традиційній селекторній нараді щодо коронавірусу з президентом Володимиром Зеленським, повідомляють у Офісі президента.

“Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов заявив, що існує ймовірність того, що восени більшості українських шкіл доведеться перейти на дистанційне навчання, тому вже сьогодні мають  бути підготовлені відповідні технічні можливості”, – йдеться в повідомленні.

На нарді обговорювали стрімке поширення коронавірусу в Україні. Данілов наголосив, що через загрозу того, що учні не підуть у школи з 1 вересня, потрібно вже зараз підготувати технічні можливості, аби перевести їх на дистанційне навчання.

Кабінет міністрів ще не вирішив, чи підуть діти до школи 1 вересня

Нагадаємо, в Кабінеті Міністрів ще не прийняли рішення стосовно того, чи почнеться 1 вересня новий навчальний рік.

За словами виконувачки обов’язків міністра освіти «всередині Кабміну немає рішення», як почнеться навчальний рік у школах. Поки «адаптивний» карантин продовжили до 31 липня, але незрозуміло, як розвиватиметься епідемічна ситуація.

«Безперечно, я за те, щоб діти повернулись до школи. Але щоб умови навчання у школі були безпечними. Тому зараз ми готуємося до проведення ЗНО та вступної кампанії. Наше основне завдання — це збереження здоров’я учасників освітнього процесу», — пояснила Любомира Мандзій.