У «Прaвi нa влaдy» «1+1» Юрiя Бoйкa зобразили українським патріотом — моніторинг

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Схоже, канал намагається посилити розкол у лавах «Опозиційної платформи — За життя».
Про це інформує Media Sapiens.

У токшоу «Право на владу» на каналі «1+1» лідера «Опозиційної платформи — За життя» Юрія Бойка позиціонували як українського патріота, наголошуючи на його відмінності від голови політради партії Віктора Медведчука.

Ведуча Наталія Мосейчук та учасники програми називали Бойка українським політиком та стверджували, що в партії існує два крила. Про це йдеться в моніторингу політичних токшоу за 1—5 лютого.

В ефірі, присвяченому припиненню трансляції каналів, власником яких є Тарас Козак, міністр культури Олександр Ткаченко назвав візаві спокійною людиною з достатньо  тонким почуттям гумору.

Він допитувався, що тримає Бойка з Медведчуком, який все одно не бере його на зустрічі з Путіним (ця теза сумнівна, адже Бойко був у Москві). Ці закиди викликали в Юрія Бойка сміх.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков назвав українським політиком, готовим говорити на проукраїнські теми.

Ведуча Наталія Мосейчук запитувала про складну ситуацію у фракції, в якій, «як усім відомо», є два крила – Льовочкіна і Медведчука, й одне з них залишилося без каналів.

Коли політик засміявся на тезу про те, що у крила Льовочкіна лишився «Інтер», ведуча попросила: «Юрій Анатолійович, не радійте, перед Медведчуком незручно».

Сам Бойко виправдовувався за виступ Вадима Рабиновича у Верховній Раді та жартував про темники Медведчука. Крім того, він зауважив, що не чув на каналах Медведчука «провокацій, закидів, фейків, ворожої пропаганди».

Share.