Понеділок, 22 Липня

У парку розваг біля Львова пролунала російська музика: в адміністрації пояснили, як таке трапилося

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На території парку розваг “УРУРУ”, що під Львовом, заграла пісня російською мовою, в якій була присутня ненормативна лексика. В адміністрації пояснили інцидент Відповідне відео оприлюднила на Facebook-сторінці Юлія Мандрузяк, передає “Еспресо.Захід“.

Подія трапилася у неділю, 23 червня.

“Я хочу висловити своє глибоке обурення з приводу ситуації, яка склалася під час мого візиту до вашого дитячого комплексу “Уруру”. Я була там разом зі своєю сестрою, якій всього 10 років. На території комплексу грала музика країни-агресора, причому з використанням ненормативної лексики. Це абсолютно неприпустимо і неприйнятно в дитячому закладі, де мають створюватися безпечні і сприятливі умови для дітей. Вимагаю вжити негайних заходів для запобігання подібним ситуаціям у майбутньому. Прошу керівництво приділити належну увагу до цього питання”, – написала дівчина.

У парку розваг вибачилися за інцидент і запевнили, що це “вперше і востаннє”.

“Вчора із колонки нашого парку пролунала після російською мовою ще й з лайливими словами. Ми провести службове розслідування, поспілкувались із працівниками і, зокрема, з людиною, яка відповідала за музику у цей день.

Хочемо пояснити ситуацію: працівник увімкнув канал з українськими піснями, а, коли плей-лист закінчився, то автоматично перемкнувся на інший канал, і залунав цей дурнуватий трек. У звʼязку із напливом людей, працівник не зауважив та не зреагував.

Тож, відвідувачам довелось слухати цей відстій! Роботу із колективом проведено. Працівник отримав догану! Такої ситуації більше не повториться! Ми ретельно віднесемось до цього питання. Ще раз щиро просимо вибачення і обіцяємо, що більше у вас не вʼянутимуть вуха від пісень окупанта!” – зазначили в адміністрації парку.