Понеділок, 22 Липня

У п’яти селах Львівської області посилили карантин через збільшення випадків захворюваності

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Жовківському районі Львівщини вирішили посилити карантин одразу в п’яти селах. Ідеться про населені пункти Монастирок, Замок, Заглина, Погарисько і Магерів. Таке рішення прийняли 24 червня на позачерговому засіданні районної комісії з питань ТЕБ і НС, інформує сайт Жовківської РДА.

Згідно інформації, вирішили встановити медичний патронаж за членами сімей, які були в контакті з хворим на коронавірус.

Ще вчора на сайті районної адміністрації була інформація про заборону в’їзду та виїзду до сіл/із сіл Монастирок і Замок, однак її прибрали вже станом на 25 червня.

У всіх п’яти селах також заборонили будь-які скупчення людей та посилили контроль за дотриманням карантинних обмежень. За дотриманням правил карантину до стабілізації епідситуації патрулюватимуть поліцейські.

Із мешканцями мають провести інформаційно-просвітницьку роботу про запобігання поширенню коронавірусу. Згідно зі статистикою 24 червня, у Жовківському районі зареєстрували 240 випадків захворювання на коронавірус. Загалом на Львівщині є 4423 випадків захворювання на Ковід-19.

Село Монастирок – це населений пункт з населенням до тисячі мешканців, а населення в Замку становить трохи більше 600 людей.

Нагадаємо, що карантин на Львівщині триватиме щонайменше до 31 липня. Наприкінці червня обласна комісія ТЕБ та НС має переглянути посилення чи послаблення карантину в області.