У новобудові в центрі Львова до кінця року відкриється міський молодіжний центр

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Молодь зможе проводити там презентації, конференції та працювати над різними проектами, повідомляє ZAXID.NET

До кінця року у п’ятиповерховій новобудові на розі вул. Чайковського та Стефаника відкриють міський молодіжний центр. Це буде вільний простір з конференц-залом, бібліотекою та зоною відпочинку, де молодь зможе безкоштовно проводити різноманітні зустрічі, робити презентації, працювати над спільними проектами.

«Ця локація виконуватиме роль платформи для молодих людей, де вони зможуть приходити з різними проектами, сісти попрацювати, провести свою подію безкоштовно, отримати ті чи інші знання, зрештою познайомитися. Ми шукали таку локацію і для нас було важливо, щоб це була якісна гарна нова будівля в центральній частині міста. І сьогодні я можу вам за презентувати що в цій локації площею 300 м2, два поверхи – перший і мінус перший – буде міський молодіжний центр», – сказав Андрій Москаленко.

Приводом для відкриття центру стело те, що Львів став молодіжною столицею України.

«Дуже важливо, що ми відкриваємо молодіжний центр тоді, коли нас визнали молодіжною столицею. Це показує, що не лише на словах, а й на справах ми є лідерами в молодіжній політиці», – сказав директор «Інституту міста» Олександр Кобзарев.

Наразі у приміщенні триває ремонт. У Львівській міськраді вирішують, викупити це приміщення у забудовника чи орендувати його. Остаточний кошторис проекту назвуть під час відкриття. Керівника центру оберуть на відкритому конкурсі.

На думку студентського мера Львова Олександра Николяка, для міста, у якому навчаються 150 тис. студентів, такий простір є дуже важливим, адже часто молодь відмовляється від якихось своїх ініціатив лише тому, що немає приміщення, у якому над ними можна було б безкоштовно працювати.

«Думаю, що зараз багатство кожного міста вимірюється кількістю тих можливостей, яке воно може надати дітям, молоді і студентам. Хотілось би, щоб цей центр став центром стратегічних рішень для молодих людей, центром комунікації влади і молоді. Мета студентства зробити так, щоб цей центр наповнити змістом і сенсом», – зазначив Олександр Николяк.

Додамо також, що у четвер, 6 вересня, у Львові стартує Форум першої молодіжної столиці 2018. На форум приїде понад 100 молодих стартаперів та молодих експертів, які у п’ятьох зонах на !Fest Republic розповідатимуть про важливі рішення, які змінюють країну.