Понеділок, 2 Серпня

У наступному місяці запустять тролейбус через Хуторівку

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Із середини жовтня через Хуторівку до гуртового ринку «Шувар» запустять тролейбус №23. Згодом шлях планують подовжити до Вернадського, кінцевої трамвая №8.

Про це повідомляє кореспондент Тvoemisto.tv.

Нині тролейбус №23 курсує з Ряшівської і до автовокзалу (вул. Стрийська). Уже наступного місяця тролейбус поїде по Хуторівці, ремонт якої триває з січня цього року.

«Передбачається, що найчастіше тролейбусом користуватимуться люди, які їдуть до гуртового ринку Шувар. Кінцева зупинка на Хуторівці знаходитиметься практично під мостом», – каже начальник служби руху «Львівелектротрансу» Володимир Забавський.

Тролейбус курсуватиме по Ряшівській – Виговського – Володимира Великого – Тролейбусній – Науковій – Хуторівка. У зворотному напрямку: Хуторівка – Рубчака – Володимира Великого – і далі у звичному для тролейбусу №23 маршруту.

Зі слів начальника відділу технічного нагляду ЛКП «Львівавтодор» Павла Стецьківа, на вулиці Хуторівка завершується ремонт, вже проклали тротуари та велодоріжки. Зараз триває облаштування тролейбусної мережі по окремій виділеній смузі, завершується монтаж опор і має початися монтаж контактної мережі і приєднання її до вулиці Наукової.

Share.