У Митрополичих садах планують облаштувати кав’ярню

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Митрополичих садах планують облаштувати Святоюрську кав’ярню, яка у перспективі може перетворитись у ресторацію.

Про це розповіла Tvoemisto.tv заступниця директора благодійної організації «Фундація Духовного Відродження» при Львівській Архієпархії УГКЦ, що опікується садами, Олена Карнаух.

Торік у Церкві Святого Юра почали планувати розвиток Святоюрського комплексу в туристичному плані. До карантину стартувало облаштування Святоюрської кав’ярні, що у перспективі, орієнтовно за два роки, мала би перетворитись у ресторацію. Роботи виконані на 50%, каже Олена Карнаух.

Нижні сади у Митрополичих садах мають бути громадським простором з окремим входом від площі Святого Юра. Вони не будуть відкриті цілодобово. Тут планують проводити культурні, мистецькі події, церковні заходи.

«Були ідеї робити їдальню для безхатьків, літню сцену, мобільні каркасні екологічні будинки, аби територію можна було використовувати і взимку», – каже Олена Карнаух і уточнює, що конкретного проєкту наразі немає.

Натомість у верхніх садах відбуваються різноманітні заходи для підтримки соціальних проєктів та утримання самих садів. Ідеться про фотосесії, корпоративні заходи: презентації, лекції, неформальні пікніки, творчі майстер-класи, а також виїзні церемонії, фуршети, урочисті події.

Нагадаємо, що у вересні місто передало у користування Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ другу частину Митрополичих садів – так звані нижні сади, що їх тепер мають відновити.

Share.