У МОЗі розповіли, скільки гостей максимально може бути на весіллях

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Карантинні обмеження в Україні дозволяють перебувати на весіллі не більше як 10 людям. Про це на брифінгу наголосив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

За словами міністра, не можна проводити заходи, де людей більше як 10,  зокрема і у вентильованих приміщеннях та з дотриманням дистанції.

«На 50 осіб проводити весілля неможливо згідно зі встановленими на сьогодні правилами. Ці заходи можливі лише до 10 осіб», — каже Степанов.

Раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що святкувати весілля українці можуть, але лише за умови дотримання обмежувальних заходів.

Нагадаємо, у квітні у Львові відсвяткували перше в Україні онлайн-весілля.

Весілля в онлайн-режимі закохані називають авантюрою. Адже всі традиційні конкурси, підготовка до свята та його відзначання відбулися в дистанційному режимі. Сукню, костюм та весільний букет парі приніс кур’єр.

Аби уникнути зайвих контактів з незнайомими, наречена прослухала онлайн майстер-класи з візажу, і самостійно зробила зачіску та макіяж. А тих, хто спіймає букет та бутоньєрки, обрала спеціальна програма.

На церемонії укладання шлюбу були лише ведучий, фотограф і діджей. Батьки наречених були по той бік екрану – від них, за традицією, пролунав перший тост і благословення.

Свято організувала Event агенція та їхні партнери. Наречені за весілля не платили ні копійки, а для організаторів свткування вийшло утричі дешевше, аніж звичайне.

Подружжя чекає на закінчення карантину, щоб обвінчатися у церкві, і поїхати у весільну подорож.