Неділя, 24 Вересня

У Міносвіти рекомендують завершити навчальний рік дистанційно

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Міністерство освіти та науки оприлюднило заяву, де виклало роз’яснення та рекомендації щодо завершення навчального року в умовах пандемії COVID-19.

На Facebook-сторінці відомства зазначають, що поки що лишається незрозумілим, коли саме завершиться карантин в Україні, невідомо також, на яких умовах відбуватиметься послаблення обмежень, але заклади освіти мають готуватися до завершення навчального року вже зараз.

Цього навчального року міністерство рекомендує не проводити масові заходи, зокрема останні дзвоники та випускні. Також, кажуть у МОН, підсумкове оцінювання учнів може здійснюватися дистанційно – як у синхронному режимі (коли оцінюються одразу всі учні), так і в асинхронному (коли учнів оцінюють окремо).

Там додал, що в разі потреби вчитель також може провести додаткове усне опитування учнів телефоном або за допомогою відеозв’язку. Результати оцінювання мають піовідомлятися учням індивідуально – через месенджер, SMS або вноситися в електронний щоденник (якщо такий є), додали у відомстві.

«Оприлюднення списку оцінок для всього класу є неприпустимим», – йдеться в роз’ясненні.

При цьому оформлення свідоцтв про здобуття середньої освіти має бути завершено не пізніше 15 червня 2020 року, звертають увагу у МОН.