Понеділок, 19 Квітня

У мережі показали, як працювали «рішали» при сервісному центрі МВС у Львові

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Активісти ГО «Антикорупційний моніторинг Львівщини» показали у мережі, як працювали «рішали» при сервісному центрі МВС у Львові

Про це повідомляє Leopolis.news.

Напередодні активісти викрили корупційні схеми при сервісному центрі МВС у Львові, де так звані «рішали» за 4000 грн вирішують питання електронних черг для автовласників. В оприлюдненому відео від активістів, власне й показано роботу ділків.

Представники ГО «Антикорупційний моніторинг Львівщини» з приводу цієї ситуації вимагали зустрічі із начальником регіонального сервісного центру МВС у Львівській області Олександром Малашком.

«На відео видно як працювали “рішали”, як пан Малашко перед камерами відхрещується щодо будь-якої участі працівників сервісного центру до штучного заповнення електронної черги. Однак, за дивним збігом обставин, після того, як інформація про «бунт у Львові» дійшла до Головного сервісного центру МВС в будівлі Львівського центру помітно поменшало людей, і сподіваємось з’явилась можливість зареєструватись в черзі!», – йдеться у повідомленні ГО «Антикорупційний моніторинг Львівщини».

"Заробітчани МВС гастролюють!"

❗️Електронна черга сервісного центру МВС від сьогодні має працювати у звичному режимі, а "заробітчани – гастролери" залишились без долі💸❗️❗️❗️ #Львівський_сервісний_центр_МВС , який в період карантину окупували "волинські гастролери" під керівництвом #Малашко_Олександр_Євгенович, який прийшов до Львова зі "своїм табором" після переведення з посади керівника Волинського сервісного центру МВС, завдяки втручанню представників Антикорупційний моніторинг Львівщини і учасників БД став відкритим для надання послуг! На відео видно як працювали "рішали", як пан Малашко перед камерами відхрещується щодо будь-якої участі працівників сервісного центру до штучного заповнення електронної черги. Однак, за дивним збігом обставин, після того, як інформація про "бунт у Львові" дійшла до Головного сервісного центру МВС в будівлі Львівського центру помітно поменшало людей, і сподіваємось з'явилась можливість зареєструватись в черзі!⚠️ Моніторимо електронну чергу і пишемо ✍️ в коментарях, адже ситуації яка була у Львівському сервісному центрі не має у жодному населеному пункті України!

Gepostet von Антикорупційний моніторинг Львівщини am Freitag, 7. August 2020

Share.