У Малехові мешканці самотужки збудували сучасну амбулаторію за 18 мільйонів гривень

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У селі Малехів на Львівщині коштом громади збудували триповерхову лабораторію. Сьогодні, 15 жовтня, місцеві мешканці урочисто відкрили сучасний медзаклад, який обійшовся у 18 мільйонів гривень. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Сільский голова Володимир Сеньковський, зазначає, що в одному приміщенні пацієнти тепер пройти увесь курс обстеження. Незабаром з’явиться рентген-кабінет.

Медзаклад працює 24 години на добу, оскільки на останньому поверсі для лікарів збудували службові квартири.

“Коштами сільської громади, сюди вкладено 18 мільйонів гривень, будівля на три поверхи з операційними корпусами і кімнатами і в час, коли ми беремося з пандемією це потрібна річ”, – зауважив Тарас Батенко, народний депутат.

Директор компанії, котра займалась будівництвом, згадує, що його працівники зводити медзаклад “з нуля”, бо на місці була руїна.

“Ми розібрали цю будівлю, демонтували, фактично збудували з нуля нову будівлю”, – каже Максим Потюк, директор будівельної компанії.

У Малехові мешкає понад 5 тисяч осіб. Але поки у селі не звели амбулаторію, там був лише маленький медпункт. У ньому мало кому могли допомогти. А тому для обстеження жителям доводилося їхати до ближніх міст.