У Львові знімають короткометражний фільм за участі незрячих акторів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львові тривають зйомки короткометражного соціально-комедійного фільму “Сліпий випадок”, у головних ролях якого двоє незрячих чоловіків. Ініціаторкою проєкту є виконавча директорка Львівського обласного осередку ВГО “Українська спілка інвалідів – УСІ” Оксана Потимко, повідомляє Суспільне.

Стрічку присвячують зрячим людям, щоб ті зрозуміли, з якими труднощами щодня зіштовхуються ті, хто сприймає світ крізь призму білої тростини.

Також Оксана Потимко проводить семінари щодо правильного поводження з незрячими. Під час занять вона показує навчальні фільми відзняті закордоном. Вони не мають українського перекладу, саме це послугувало ідеєю відзняти власну стрічку.

“Соціальна складова вона непомітна, бо фільм сприймається як ігровий. Це така своєрідна комедія про пригоди двох незрячих хлопців. А насправді, ця стрічка має прихований філософський зміст і сенс, тобто вона вчить, як потрібно поводитися із незрячими людьми у тій чи іншій ситуації”, – каже Оксана Потимко.

Головними героями фільму є lвоє незрячих чоловіків – львів’янин Михайло Петрів та мешканець закарпаття Василь Човбан, також серед акторського складу професійні актори театру Марії Заньковецької та аматори. Вони працюють безкоштовно.

Оксана Потимко розповідає, що звернулася до мерії за фінансовою підтримкою, оскільки зараз працює у борг. Для зйомки фільму потрібно 150 тисяч гривень.

Трейлер фільму планують показати до Міжнародного дня білої тростини 15 жовтня, а повноцінно стрічку презентують восени наступного року.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР