У Львові знімають історичний серіал “Кава з кардамоном”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові знімають історичний серіал “Кава з кардамоном”. Це 10-серійна драматична історія про заборонене кохання юної дівчини до набагато старшого за неї польського шляхтича. Події розгортаються у середині XIX століття, передає Суспільне.

У серіалі йдеться про нерозділене кохання польського шляхтича Адама до української сироти Анни. Роль Адама грає польський актор Павел Делонг.

“Мій герой — це чоловік, який має свою позицію політичну, має родину, дітей. Живе за традиціями. Є таким чоловіком, який уже має відчуття, ніби пережив уже найкраще у своєму житті і не сподівається, що може зустріти на своєму шляху жінку, яка повністю змінить його життя”, — каже актор Павел Делонг.

Зараз у Львові знімають масові сцени. У них беруть участь понад сімдесят акторів. У кожного свій образ, над створенням якого працює команда фахівців. За словами художниці з гриму Вікторії Шостак, для головних героїв індивідуально виготовляли усі костюми. Серіал “Кава з кардамоном” знімають за мотивами роману Наталії Гурницької “Мелодія кави у тональності кардамону”, над створенням якого авторка працювала 10 років.

“У мене таке відчуття, ніби я опинилася у казці або якійсь паралельній реальності. Я бачу своїх героїв. До речі, герої фантастично такі самі, як ті образи, які я описала, і мої читачі всі одноголосно: «Це такий Адам, як ми собі уявляли», «це така Анна ніжна, романтична, гарна і сильна жінка, як ми собі уявляли». Напевно, це щастя письменника бачити як твої задуми, твоя історія втілюється в життя. Це диво, це справжнє, справжнє диво”, — каже авторка книги Наталя Гурницька.

Зйомки серіалу триватимуть приблизно півроку. Серед локацій, де вони відбуватимуться — Жовква, Львів, Київ та територія поблизу Києва. У прокат серіал “Кава з кардамоном” має вийти восени наступного року.

Нагадаємо, 10-серійна історична драма «Кава з кардамоном» перемогла у ІІ етапі 14 конкурсу Держкіно у напрямі «Ігрові телесеріали». Кіносеріал отримав найвищі 45 балів.

Цікаво, що для зйомок серіалу у палаці Фредрів-Шептицьких на Львівщині пофарбували фасад. Колись палац належав відомому польському драматургу Александро Фредро, який був дідом митрополита Андрея Шептицького.