Понеділок, 27 Вересня

У Львові збудують сміттєпереробний завод за 85 мільйонів окремо від французів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львові на території ТЕЦ-2 ЛКП «Львівтелпоенерго» буде зводити сміттєпереробний комплекс продуктивністю 240 тис. т/рік. Відповідне рішення сьогодні, 16 червня, прийняв виконавчий комітет Львівської міськради передає Львівський портал.

За словами керівника ЛКП «Львівтеплоенерго» Степана Пакіжа, мова йде про розробку проекту будівництва сміттєпереробного заводу. Раніше «Львівтеплоенерго» розробили техніко-економічне обґрунтування цього проекту.

«Земельна ділянка була юридично оформлена за ТЕЦ-2 ще з 1978 року. Розробка проекту передбачає будівництво сміттєсортувальної лінії, компостування на ТЕЦ. Це повноцінний завод. Ми розробили ТЕО і на його базі ми будемо розробляти проект», – пояснив він.

За словами посадовця, цей проект немає нічого спільного з анонсованим французькою фірмою Egis будівництвом сміттєпереробного заводу на території ТЕЦ. Щодо термінів реалізації, С. Пакіж зазначив:

«Сьогодні виконком зобов’язав «Львівтелпоенерго» приступити до розробки проекту, і наступного тижня ми будемо проводити процедуру про заключення договорів на розробку проекту. Підрядник буде оприділений тендером. Проект розроблятиметься 6 місяців, плюс два місяці експертиза. Потім оголошується тендер на виконання робіт».

Орієнтовна вартість проекту з будівництва сміттєпереробного комплексу – 85 мільйонів євро.

Нагадаємо, раніше ЛКП «Львівтеплоенерго» замовляло у ПАТ «Важпромавтоматика» послуги щодо розробки техніко-економічного обґрунтування для будівництва сміттєпереробного комплексу для ЛМКП «Львівтеплоенерго» вартістю 490 тис. грн.

Share.