У Львові збудують новий автомобільний міст

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У п’ятницю, 24 листопада, виконавчий комітет Львівської міськради погодив містобудівні умови і обмеження для будівництва нового шляхопроводу на вул. Шевченка – вул. Ковча у Львові. Як розповів головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, будівництво проводитиметься за бюджетні гроші у 2018 році. Пише Zaxid.net.

За його словами, проектом передбачено влаштувати нове кільце над колією, щоб покращити організацію руху транспорту.

Як розповів ZAXID.NET заступник директора департаменту господарства та інфраструктури Львівської міськради Олександр Одинець, на будівництво моста витратять 25-30 млн грн. Тендер на визначення виконавця робіт оголосять весною 2018 року, а саме будівництво розпочнуть влітку.

Міст збудують між вулицями Шевченка і Ковча

Затвердження містобудівних умов і обмежень є одним із перших кроків для початку будівництва, після цього ще треба отримати технічні умови, розробити сам проект будівництва і зареєструвати у Держархбудінспекції декларацію про початок робіт.

Як писав ZAXID.NET, міст збудують таким чином, щоб він утворив трикутник з вулицями Шевченка та Ковча. Будівництво відбуватиметься у рамках реконструкції шляхопроводу на вул. Шевченка.

Додамо, що вул. Шевченка наразі є фактично єдиною магістраллю, яка сполучає Рясне з іншими мікрорайонами Львова.

Share.