У Львові заворушення під ОДА

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Під час сесії обласної ради до приміщення ради увірвався Національний корпус. Голова обласної ради Олександр Ганущин оголосив перерву.

Активісти вимагали проголосувати за звернення до Президента, щоб він підписав закон “Про амністію 2016”.

30 травня 2017 року на вимогу очільника Львівської обласної організації Всеукраїнське об’єднання “Свобода” Руслана Кошулинського та інших представників об’єднаних націоналістичних сил (“Національний корпусом”, “Правий сектор”, “Сокіл”) Львівська обласна рада внесла до порядку денного сесії проект рішення “Про заяву Львівської обласної ради щодо підтримки вимог “Національного маніфесту”.

Зранку перед початком сесії націоналісти пікетували приміщення Львівської обласної ради з вимогою внести у порядок денний та підтримати вимоги, які зазначені у “Національному маніфесті”.

Кілька сотень активістів тримали плакати з написами: “Реформи за рахунок олігархів, а не народу!”, “Розірвати стосунки з РФ!”, “Українцям ‒ право на зброю!”, “Ні ‒ земельній прихватизації ! Земля належить нації!”, “Закону про імпічмент та відкликання депутатів ‒ ТАК!”.

Очільник Львівської обласної організації ВО “Свобода” Руслан Кошулинський зазначив, що основна мета проведення пікету ‒ максимально поширити для всіх українців те, за що вмирали наші сучасники на Майдані та під час російсько-української війни.

“На превеликий жаль, сьогоднішня влада забула, що прийшла на цей п’єдестал управління на крові патріотів. Для цієї влади немає війни ‒ вони досі торгують із Росією, досі не припинено торгівлю на крові, досі немає візового режиму…”, ‒ зауважив Руслан Кошулинський.

Джерело: galician.today

Share.