У Львові за хабарництво оштрафували поліцейського на 25,5 тис. грн

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Личаківський районний суд визнав винним 32-річного Ореста Гембару, який працюючи патрульним поліцейським, вимагав та отримав 12 тис. грн хабара. Суд оштрафував його на 25,5 тис грн. У патрульній поліції Львівщини ZAXID.NET також повідомили, що його уже звільнили з поліції.

У вироку суду вказано, що у квітні Орест Гембара зупинив нетверезого водія біля ринку «Добробут». Він запропонував йому заплатити хабар, щоб не складати протокол про керування авто в нетверезому стані. Водій одразу заплатив 1,7 тис. грн, а ще 10 тис. грн мав дати патрульному найближчими днями. Орест Гембара забрав у водія-порушника страховий поліс, свідоцтво про реєстрацію авто та два закордонні паспорти поки той не принесе решту хабара.

22 квітня під час передачі 10 тис. грн хабара 32-річний патрульний Орест Гембара був затриманий оперативниками СБУ. Під час судового розгляду справи Орест Гембара уклав угоду про визнання своєї провини.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі патрульної поліції Львівшини, 21 квітня, за день до його затримання, Орест Гембара написав заяву на звільнення і 23 квітня такий рапорт був підписаний.

Дослідивши усі докази у цій справі, суддя Роман Головатий визнав Ореста Гембару винним у хабарництві та оштрафував на 25,5 тис. грн з позбавленням права працювати в державних та правоохоронних органах два роки.