У Львові викрили перевізників, які возили людей до кордону за завищеними тарифами

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівська обласна військові адміністрація оприлюднила перелік недобросовісних перевізників, які завищують вартість перевезення до кордону з Польщею. Цими перевізниками замиються правоохоронці, повідомила у понеділок, 21 березня, прес-служба ОВА, передає zaxid.net.

«На адресу Львівської обласної військової адміністрації надійшов лист Львівського міського голови стосовно недобросовісних перевізників, які здійснюють перевезення внутрішньо переміщених осіб до Республіки Польща або до міжнародних контрольно-пропускних пунктів Львівської області за необґрунтовано завищеними тарифами», – вказано у повідомленні ЛОВА.

Йдеться про таких перевізників як ТзОВ «Голден Плюс Транс», ТзОВ «Люкс-Рейзен», ТзОВ «ТрансТемпо», ПКП «Денисівка-Авто», ТзОВ «Автокомбінат-1», ПП «Модультранс».

«У відповідь на лист міського голови ми скерували звернення в правоохоронні органи – Бюро економічної безпеки, а також в Укртрансбезпеку. Сподіваюсь, що правоохоронці нададуть належну правову оцінку перевізникам, які завищували вартість для перевезень переселенців. Наголошую, не допустимо наживатись на чужій біді, зараз ми навпаки маємо об’єднуватись і допомагати», – зазначив заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко.

Нагадаємо, люди, які прибувають до Львова і мають намір їхати за кордон, можуть скористатись безкоштовним евакуаційним потягом у Перемишль та Хелм, а також у Чоп на Закарпатті (з подальшим перетином кордонів з ЄС). Також від Головного залізничного вокзалу та усіх інших станцій Львівщини курсують евакуаційні автобуси до пунктів пропуску.