У Львові встановили перші годівнички для безпритульних котів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львові встановили десять перших “котівничок”: шість у Франківському та чотири у Шевченківському районі міста. До кінця року ЛКП «ЛЕВ» планує встановити ще 20 таких конструкцій.

Про це повідомив Львівський портал з посиланням на ЛКП «ЛЕВ».

Зазначається, що конструкція складається з двох частин – в нижньому піддоні встановлюються мисочки, які не розлітатимуться, а верхній дашок, захистить їжу від опадів, також він може слугувати місцем для відпочинку котика в теплу пору року.

Також на конструкції буде розміщено табло з інформацією про належність котів до екосистеми міста та інформуванням мешканців, що чотирилапі є під захистом згідно Ухвали Львівської міської ради №3714 від 31.07. 2014 р.

Фото: Ірина Шелест

Фото: Ірина Шелест

Фото: Ірина Шелест

«Зазвичай місця, де опікуни годують котів, виглядають не естетично через залишки їжі, різні посудини, загальну не облаштованість «котячого побуту». Місцеві мешканці скаржаться на хвостатих та небайдужих, які їх годують, а ті бідкаються, що люди не дають їм змоги підгодовувати знедолених тварин. Для вирішення такої проблеми команда ЛКП «Лев» розробила проект встановлення котівничок по місту – конструкцій, створених для зручного годування котів та забезпечення охайності місця годівлі», – розповів в.о.директора ЛКП «Лев» Андрій Пінчук.

ЛКП «ЛЕВ» планує розмістити котівнички по всьому місту, до кінця року буде встановлено 20 штук.

У Львові налічується близько шести тисяч безпритульних кота, які є невід’ємною частиною екосистеми міста, оскільки є природніми дератизаторами територій, на яких проживають.

Share.