Неділя, 27 Листопада

У Львові встановлять три новорічних ялинки

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Цього року у місті встановлять святкові ялинки у трьох локаціях.

Про це під час прес-конференції, 4 грудня, повідомила Марта Іванишин, директорка ЛКП «Довженко центр», інформує Дивись.info.

Під час новорічно-різдвяних свят у Львові працюватимуть три ялинки. Одна — головна — стоятиме біля оперного театру. Вона буде «одягнута» у жовту ілюмінацію. Ще одну встановлять на площі Митній. Як саме виглядатиме святкове дерево, організатори не повідомляють, але кажуть, що декорування буде відмінним від головної ялинки. Крім того, 28 грудня відкриють особливу ялинку у Палаці мистецтв. За словами Ольги Гренюк, арт-директорки компанії «Львівські ярмарки», гілки будуть поєднані з металевими конструкціями.

«Ми виходили з того, що локація для святкування не має бути одна. Буде задіяний проспект Свободи, площа Ринок, маленькі вулички, які прикрасять святковою ілюмінацією, площа Митна та інші», — пояснює Марта Іванишин.

Нагадаємо, головну ялинку Львову цього року подарували.

«До нас звернулася жінка, яка запропонувала свою ялинку, що росте у її дворі і заважає. Ми погодилися на таку пропозицію, адже дерево нам підходить за розмірами — 18 метрів заввишки. Вона ще буде додекоровуватися, але ми маємо хороший прецедент», — каже Наталія Бунда.