У Львові врятували волонтерку з Херсона, яку побили окупанти через український паспорт

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

До львівської лікарні евакуаційним поїздом доправили 70-річну жінку з Херсону, яку жорстоко побили окупанти, бо та не хотіла віддавати українського паспорта, передає Твоє Місто.

Напівпритомна, із переломом хребта, журналістка і волонтерка Тетяна Антонюк ледь змогла залізти до автівки і втекти з ворожого блокпосту. Про це повідомляє Перше медичне об’єднання Львова.

До травня Тетяна Антонюк категорично відмовлялася покидати окупований Херсон. Виїхати згодилася лише після вмовлянь чоловіка, який воює в ЗСУ і дуже переживав за її безпеку.

Авто, яким жінка виїздила з сусідами, зупинили на ворожому блокпості. Там у них всі цінні речі, а коли Тетяна відмовилася віддавати українського паспорта – почали лупцювати. Втекти їй вдалося дивом.

Евакуаційним поїздом у важкому стані вона дісталася до Львова, де її госпіталізували до Лікарні Святого Луки. Обстеження показало перелом хребта та сильні забої голови. Жінка частково втратила слух і не могла рухатися без сторонньої допомоги.

Жінка у лікарні вже більше місяця. Аби Тетяна ходила, нейрохірурги лікарні зробили складну вертебропластику, тобто ввели у зламану ділянку спеціальний кістковий цемент. Операція минула успішно. Херсонка вже підводиться з ліжка і планує надалі волонтерити.

Нагадаємо, у львівські лікарні Святого Луки, яку ще донедавна називали 8-ма міська клінічна лікарня, від опіків рятують 75-річного Михайла, будинок якого в Попасній загорівся від влучання снаряду.