У Львові волонтери подарують 1000 планшетів дітям з малозабезпечених сімей

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Упродовж двох місяців волонтери Роби Good збирають гроші для купівлі 1000 планшетів для дітей з малозабезпечених родин.

З вересня волонтери зібрали гроші та придбали 33 планшети з них 15 вже передали львівським школярам, пише ZAXID.NET.

Ще 18 планшетів, у вівторок, 3 листопада, отримають учні шкіл у Дрогобичі та Бориславі,

На початку вересня компанія друзів створила благодійний проект. 17 людей, серед них програмісти, підприємці, дизайнери створили благодійний проект Роби Good. Один з організаторів проекту веб-дизайнер Микола Бреславський, розповів ZAXID.NET, що думка дарувати планшети дітям, чиї батьки не можуть дозволити їх придбати, виникла спонтанно. І втілили її в життя теж досить швидко.

«Спершу ми хотіли збирати самі планшети, але так вийшло, що людям легше було давати чи скидати на картку гроші, а ми потім самі купували ті планшети. Ми створили сайт і там оприлюднюємо куди і кому вже відправили планшети. З вересня нам вдалося зібрати 80 тис. грн та 6 вже користованих, але в дуже доброму стані, планшетів», – розповів Микола Бреславський.

Аби знайти дітей, яким необхідні планшети, волонтери ходили по львіських школах та просили надати їм кількість дітей з малозабезпечених родин чи учнів, які позбавлені батьківського піклування. Потім залучили ще й кілька шкіл з області. Зараз у базі благодійників є 432 дитини, які чекають на планшет.

У Львові планшети отримали учні трьох шкіл: №67, №77 та ліцей ім.В.Стуса. «Щоб вирішити кому віддати куплені планшети, на які ми вже зібрали гроші і придбали, ми використовуємо онлайн генератор випадкових чисел», – додав Микола Бреславський.

На початках до збору коштів волонтери залучили усі IT-компанії, які є у Львові. У кожну розсилали інформацію про свою мету, зібрати гроші на 1000 планшетів для потребуючих дітей, після таких повідомленнь збірка грошей дуже зактивувалася. Однак до омріяної тисячі планшетів ще трохи бракує.

Гроші волонтери збирають на картку ПриватБанку 4731 1856 1654 5130. Якщо у когось є робочий і з цілим екраном планшет, то його можна вислати волонтерам, попередньо заповнивши анкету.

Share.