П’ятниця, 17 Вересня

У Львові відкрились дитячі садочки (фото)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

17 липня у Львові знову запрацювали всі дитячі садки, однак в перший день до них прийшли лише 5% дітей. Про це повідомила начальниця міського управління освіти Зоряна Довганик.

“Від сьогодні почали роботу всі установи дошкільної освіти Львова. Сьогодні на заняттях були присутні 1100 дітей. Це приблизно 5% від загальної кількості”, – зазначила Довганик.

Керівники дитсадків опитали батьків і очікують, що вже в понеділок у дошкільні установи прийдуть 30-40% малюків. Упродовж тижня кількість дітей може ще зрости.

За словами Довганик, установи дошкільної освіти забезпечені всім необхідним: засобами індивідуального захисту, дезінфекторами, безконтактними термометрами.

Напередодні відкриття дитсадки двічі обстежували на готовність до прийому дітей. З групових приміщень прибрали всі м’які іграшки та килими з довгим ворсом, розставили меблі так, щоб була найбільша дистанція, провели спеціальне навчання для всіх працівників.

Упродовж тижня в місті відслідковуватимуть, як система запрацює на практиці: чи всі правила виконуються, які ще засоби захисту необхідно докупити тощо.

Прийом здійснюють за чіткими правилами: дотримуються соціальної дистанції, міряють температуру, батьків всередину не впускають, слідкують, щоб діти не приносили з дому іграшки, заповнюють журнали вимірювання температури і обліку перебування дітей в закладі, допомагають дітям змінити взуття і помити руки.

Нагадаємо, батькам необхідно заповнити згоду щодо дотримання правил відвідування ЗДО. Будь-які інші документи, такі як довідка з місця роботи чи від сімейного лікаря, – не потрібні, наголосили в міському управлінні освіти ДГП.

Share.